Menu
JenProTěhotné.cz
Jak zvládnout těhotenství

Může být těhotná žena přitažlivá? Možná daleko více než předtím…

Mnohé nastávající maminky trápí obava, že nebudou s bříškem přitažlivé. Bojí se, že se nebudou líbit partnerovi, ale také samy sobě, protože si dobře uvědomují, že vnitřní pocit a sebevědomí ženy jsou základním stavebním kamenem jejich atraktivity.

Pocity vnitřního štěstí

V době těhotenství je žena obvykle velmi naplněná a šťastná. Její vnitřní spokojenost se pak odráží na vnějším vzhledu a celkové přitažlivosti. Je zkrátka jiná. Plnější postava a zvětšující se prsa mohou být nesmírně přitažlivé pro každého muže. Žena má jiskru v oku a jiný pohled. Jinak voní. Všechny tyto drobnosti mohou mít pro muže neodolatelné kouzlo. Nehledě na to, že si muži těhotných žen více váží. Zbožňují je. Jsou pro ně více nedostupné, nedosažitelné, hájené.

Milostný život v těhotenství

Milování v prvních měsících po otěhotnění bývá daleko intenzivnější, lepší, vášnivější a uspokojivější. Příroda již udělala své – došlo k početí nového života. Partneři si mohou odpočinout. Namísto rozmnožovacího procesu mohou znovu naplno prožívat nekontrolovanou, neřízenou a zcela svobodnou vášeň. Jejich milostný život dostává znovu grády. Pokud k miminku došlo neplánovaně a přesto máte radost, nemusíte si už dávat pozor a můžete si naplno užívat sexu bez antikoncepce nebo přerušování soulože co hrdlo ráčí. Většina mužů by vám, milé ženy potvrdila, že se jim jako těhotné moc líbíte!

Vsaďte na přirozenost

Když bříško roste, žena pomalu ztrácí svůj komfort a dostavují se různé nepříjemné doprovodné příznaky pokročilejšího těhotenství. Ale i přesto si může připadat krásná a atraktivní. Už to přece není jen o tom promilovat celé noci, ale především cítit se spokojená a naplněná, líbit se sama sobě i partnerovi. Těhotenství neznamená nemoc a žena může mít slušivý účes, make up a elegantní oblečení i s bříškem. Nezapomeňte však, že muži mají rádi především přirozenost. Určitě je pro vás také pohodlnější vyběhnout do města v lehounkých volných kalhotách a bez makeupu než v krátké sukni, lodičkách na podpatku a tunovým makeupem na potícím se obličeji. Jde přece hlavně o to, v čem se žena cítit dobře.

Sex v těhotenství. Kdy je to bezpečné a na co si dát pozor?

Dávejte si pozor na přehnané kosmetické zásahy a přemíru chemie. V době těhotenství je žena mnohem více citlivější k mnoha vnějším vlivům a děťátko potřebuje mít své přirozené prostředí, ne množství jedů do organismu, například v podobě toxických laků na nehty, lepidel na dlouhé gelové nehty, barev na vlasy nebo tužidel. V jednoduchosti je přece krása…

Co si myslí muži o těhotných ženách?

“Jako těhotná se mi Míša líbila daleko více. Byla jemnější, měkčí a jinak voněla. Miloval a vážil jsem si ji daleko více, miminko posílilo náš vztah. Nikdy pro mě nepřestala být atraktivní…” (Milan, 42 let)

“Já si myslím, že mnohem větší problém s tím mají ženy. To ony si nepřipadají krásné, přitom to po nich vůbec nikdo nechce. Já jsem ochoten zapnout myčku, dojít nakoupit, uvařit večeři a vyluxovat celý byt, zatímco ona by se klidně mohla válet s tím svým velkým břichem, rozcuchaná a v teplákách na gauči u televize. Jenom ať si, panebože, nelakuje u toho nehty na rukou a nechce po mně, abych jí nalakoval nehty u nohou, protože si tam sama nedosáhne. Mně se líbí taková, jaká je. A ten lak, to je neskutečný smrad…” (Bohouš, 38 let)

“Vždycky jsem se bál, že mě těhotná samice nebude zajímat. Ale takový sex appeal, jaký měla moje partnerka, když čekala naše první dítě, to jsem ještě nezažil. Vždycky jsem koukal po maminách na pískovišti, stále jsou to ženské, a i ty těhotné jsou nádherné. Mají v sobě něco posvátného a věřím, že právě tohle může být pro muže tím, co je nutí své ženy milovat a zbožňovat ještě daleko více. “ (Petr, 32 let)

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Může být těhotná žena přitažlivá? Možná daleko více než předtím…