Menu
JenProTěhotné.cz
Jak zvládnout těhotenství

Nejmódnější potisky na pánských mikinách s kapucí – to jsou naše návrhy

Mikiny jsou sportovní oblečení, které je pohodlné a ideální pro jakoukoli fyzickou aktivitu. Jaké potisky na mikinách jsou aktuálně v módě?

Mikiny se dodávají v různých typech, například s kapucí, s kapsami nebo bez nich atd. Každá vám dává svobodu snadného pohybu a udržuje vás v pohodě. Použitý materiál je takový, že pomáhá vyvolat pocení a udržuje tělesnou teplotu chladnou. Absorpční, prodyšný materiál použitý k výrobě mikin je ideální do tělocvičny nebo na hřiště. Mikiny s potiskem jsou módní součástí kolekce mikin. Můžete si vybrat mikiny s potiskem, které mají nejnovější vzory nebo loga.

Nejnovější a designové mikiny s potiskem na zadní a přední straně:

Existuje mnoho potisků a barev, ze kterých si můžete vybrat, aby vyhovovaly všem vašim stylovým potřebám. Vyberte si z této široké kolekce, abyste se cítili stylově a cool.

1. Potištěná mikina s designem loga

Jednou z možností je koupit mikinu s oblíbenou značkou. Loga jsou tištěna mnoha tiskařskými společnostmi, které vezmou vaše oblíbené logo a otisknou ho na mikinu. I letos jsou mikiny s logem trendy. Záleží jen na vás, kterou značku vezmete za svou a budete ji hrdě nosit.

2. Mikina s gumovým potiskem:

I letos frčí nápisy technikou gumového potisku. Buďte kreativní a vyberte si text, které reprezentuje to, kým jste. Vyberte si něco jedinečného a určitě uděláte dojem na ostatní.

3. Celoplošně potištěná mikina:

Celoplošně potištěné mikiny s vypadají opravdu odvážně. Například mikiny Black Ego jsou naleznete v bohaté škále barev a všechny zaujmou na první pohled. Potiskem je pokryta celá mikina a vypadá skvěle.

4. Mikina s reliéfním potiskem:

Vyberte si z nejznámějších filmů nebo si vyberte komické potisky, jako jsou třeba karty nebo emotikony. Barvy jsou výrazné a jasné a embosování dělá mikinu nepředvídatelnou. Celou škálu potištěných mikin naleznete na https://www.bolf.cz/cze_m_Panska-moda_Panske-mikiny_Mikiny-s-kapuci-837.html.

5. Pánská mikina s kapucí se zadním potiskem:

Dobře se podívejte a na zadní straně mikiny najdete potisk. Tyto mikiny jsou nápadité, protože přední část mikiny může být hladká nebo může mít pokračování textu související s potiskem na zadní straně.

6. Mikina s flitry

Že jsou flitry jen pro ženy? Pánové, nenechte se mýlit. I pánská mikina může mít potisk s flitry a přitom vypadat opravdu skvěle. A pokud je navíc obrazec se skrytým nápadem, může se z takové mikiny stát  neobvyklý kus vašeho šatníku.

7. Mikina s názorem

Chcete svým oblečením vyjádřit jasný názor třeba na cannabis? Tyto mikiny jsou letos módním hitem, který se stává téměř masovým hnutím. Mikiny jsou výrazné, barevné a působí hravě a vesele.

8. Mikina se sluchátky

Nápaditá módní záležitost. Mikina má na konci šňůrek kapuce připevněné „špunty“ sluchátek. Na první pohled se tak zdá, že máte sluchátka přímo zamontovaná do svého oblečení.

9. Mikina s potiskem a zipem

I mikiny na zip můžete mít s potiskem. A mnohdy vypadají velmi zajímavě, protože zip je zabudovaný do designu mikiny tak, že styl mikiny zvýrazňuje.

Potištěné mikiny jsou stylovou a módní řadou oblečení. Vyberte si potisky, které jsou odrazem toho, kdo jste. Od slov, obrázků, kreslených obrázků až po celebrity, existuje široký výběr z čeho vybírat.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Nejmódnější potisky na pánských mikinách s kapucí – to jsou naše návrhy