Menu
JenProTěhotné.cz
Jak zvládnout těhotenství

Nasaďte si české respirátory. Lépe se v nich dýchá

Pod značkou GOOD MASK se vyrábí české respirátory s vysokou účinností, které nejen dobře padnou, ale též se v nich skvěle dýchá. Což v těhotenství rozhodně oceníme.

Není respirátor jako respirátor. V těhotenství si to uvědomujeme ještě více než dříve. Problémem může být, že se v respirátoru špatně dýchá. To nám může vadit během celého dne, ještě více však třeba zrána, kdy navíc mnohé z nás bojujeme s ranní nevolností, tak typickou pro první měsíce těhotenství. Dialekarna.cz nabízí české respirátory FFP2 GOOD MASK certifikované na 95% účinnost. Jsou dvouvrstvé, ale zatímco jiné respirátory se dvěma vrstvami bojují s výrazně horší prodyšností, u GOOD MASK tomu tak není. Přes respirátory této značky se pořád dobře dýchá.

Prodyšnost je prospěšná i pro naši pleť

Těhotenství je období, kdy trpí více i pleť. Často se na naší pleti objeví neduhy, se kterými jsme nebojovaly v takovém měřítku ani v pubertě. Celodenní či dlouhé nošení respirátoru může tyto projevy extrémně zhoršovat. GOOD MASK respirátory však svojí prodyšností vzniku těchto problémů zabraňují.

Respirátory, které vám sednou

V Dialekarna.cz koupíte respirátory od GOOD MASK, které jež skvěle padnou na obličej. Na rozdíl od různých asijských výrobků jsou totiž přizpůsobeny naší fyziognomii. Rozšířená nosní výztuž pak respirátor pohodlně usadí na obličeji tak, aby byl bezpečným. V případě potřeby si lze respirátor pojistit fixačními sponami na respirátory. I tyto spony v Dialekarna.cz koupíte.

Respirátory vám perfektně sednou i kvůli své barevnosti. Již rozhodně nemusíte nosit pouze bílý respirátor. Na Dialekarna.cz si koupíte respirátory v barevných sadách i samostatné barvy. Nejen bílou, černou, ale i nude (tělová), žlutou, oranžovou, růžovou, červenou, zelenou a několik odstínů modré.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Nasaďte si české respirátory. Lépe se v nich dýchá