Menu
JenProTěhotné.cz
Příprava na miminko

7 dětských módních trendů, které si zamilujete vy i vaše dítě

Baví vás módní trendy a rádi byste oblékali i své děti tak, aby byly šik? Zde pro vás máme výčet sedmi nejžhavějších trendů, které si oblíbí nejen vaši potomci. Vítejte ve světě barev a pohodlí.

1. Oversized a volné střihy

Oversized střihy jsou v kurzu a navíc poskytují potřebný komfort, který robátka ocení hlavně při skotačení. Hlavně, děti rychle rostou a volné oblečení jim přece jen vydrží déle než to přiléhavé.

2. Vrstvení

Vrstvení je oblíbeným trendem již několik let a jedná se i o praktickou záležitost. Například tričko s dlouhým rukávem pod šaty nebo pod tílkem vypadá originálně, a pokud je vašemu dítku moc teplo, jakákoliv z vrstev se dá sundat.

3. Široké pruhy

Pruhy tak široké a barevné jako na plážových lehátkách a slunečnících navodí letní atmosféru.  Navíc díky výraznému vzoru bude váš malý námořník v davu nepřehlédnutelný. Pruhy sluší nejen dětem, nýbrž i dospělým – tak směle do toho a slaďte se.

4. Komiksové potisky

Pestrobarevné postavičky a tučné písmo – to je neodolatelné lákadlo pro všechny fanoušky superhrdinů a ctitele symbolismu. Možná že vaše dítě takový vizuál uchvátí natolik, že si dokonce nějaký ten komiks bude chtít koupit a přečíst.

5. Ovocná tematika

Ovocné potisky a vzory jsou svěžím trendem, který lahodí nejednomu dětskému oku. Veselé barvy zkrátka fungují jako lepidlo. Pořiďte své ratolesti třeba i plyšáka ve tvaru ovocného plodu a pravděpodobně se dočkáte toho, že si vaše dítko nějaký ten vitamín nechá zařadit i do jídelníčku.

6. Květinové vzory i pro kluky

Záplava květin čeká mnohé šatníky a zdaleka ne jen ty holčičí. Obzvláště tropická plumérie a ibišek jsou hitem letošní sezóny. Nechte rozkvést oblečení v dětských skříních a pravidelně tento nestárnoucí módní trend noste, aby vám ve tmě skříní neuvadl.

7. Denim

Ach, ten denim – to je láska, která nerezaví. Džínovina je zkrátka věčnou klasikou brázdící garderoby dětí i dospělých celé dekády. Taková oversized džíska s komiksovou nášivkou, to je pro trendy děti přímo poklad.

Pokud jste se naším výběrem dětských trendů nechali inspirovat natolik, že byste nejraději hned něco nakoupili, mrkněte na Zalando do sekce dětské oblečení, kde najdete dětské pestrobarevné i basic kousky všech tvarů a velikostí.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

7 dětských módních trendů, které si zamilujete vy i vaše dítě