Menu
JenProTěhotné.cz
Příprava na miminko

3 nejlepších dětských zimních bot, které udrží jejich chodidla v teple celou zimu

Zima je v plném proudu a vašim dětem chybí kvalitní teplé boty? Nezoufejte a čtěte dále! Na následujících řádcích vám totiž prozradíme, jaké boty zařadit do zimního botníku vašim dětem, aby byly v suchu a v teple i za mrazivého počasí. Inspirace na vás čeká, tak toho využijte!

Podle jakých parametrů vybírat dětem zimní boty?

Dětem bychom měli vybírat zimní obuv podle mnoha důležitých kritérií. Stěžejní ale je, aby měly dětské zimní boty vždy odolnou podrážku. Ta navíc musí správně tlumit dopady chodidel při kontaktu se zemí. Dále by měly kvalitní dětské zimní boty disponovat zateplením. Dobrou volbou je i vodoodpudivá membrána. Voděodolné vlastnosti dětské zimní obuvi můžeme podpořit také impregnačním sprejem. Vždy si dejte pozor na materiál, z kterého jsou dětské boty vyrobené. Podle toho totiž musíme zvolit vhodné obuvnické pečující doplňky a příslušenství. O tom, jak se o zimní dětské boty dobře starat, si povíme více v závěru našeho článku. Opravdu široký výběr dětské zimní obuvi najdeme např. i na oblíbeném e-shopu Eobuv.cz. Tady si přijde na své i to nejnáročnější dítě a rodič. Na zimu jsou pro děti jako stvořen sněhule nebo kožené sneakersy. Dívky si pak oblíbily také polokozačky nebo rovnou vyšší kozačky s chundelatým kožíškem. Ten na dětské obuvi plní nejen estetickou, ale také praktickou funkci.

Zimní dětské boty

Jaký design by měly mít trendy zimní boty pro děti?

Také děti se chtějí líbit. Pokud tedy chcete, aby měly vaše děti v obuvi nejen pohodlí, ale aby v botách i dobře vypadaly, můžete jim letos vybrat zimní kousky v přírodních nebo v pastelových barevných tónech. Tmavě modré, zelené i oříškové dětské boty tak budou dobrou volbou. Vsadit pak můžete i na černou nebo na bílou klasiku. To jsou totiž barvy univerzální, které z módy jen tak nevyjdou. Pro ty nejmenší jsou tu zajímavé zimní boty s potiskem. Zvolit můžete malé nenápadné logo, ale i kousky s oblíbenými animovanými postavičkami. Speciálním typem obuvi jsou tzv. blikající boty. Těm většinou svítí podrážka. Děje se tak ve chvíli, kdy se děti rozejdou. I takové kousky tedy můžete zařadit dětem do jejich zimního botníku. Fantazii se meze nekladou. Důležitá je však převážně kvalita provedení zimní dětské obuvi. Vzhled dětských botiček by měl být vždy až na druhém místě. Nejlepší je samozřejmě ta varianta, kdy jde nadčasový design a dobrá kvalita provedení obuvi ruku v ruce. Jako rodiče si pohlídejte zejména dobře odpruženou podrážku obuvi a odolný, avšak prodyšný svršek. Detaily, jako např. blyštivé prvky nebo trendy logo, už nechte na vašich dětech. I mladší zákazníci mají mnohdy dosti jasnou a vyhraněnou představu o tom, jak by měly jejich vysněné boy na zimu vypadat.

Jak vybrat zimní boty pro děti na e-shopu a jak o ně vhodně pečovat?

Dětské zimní boty by měly rodiče na e-shopu vybírat pro své ratolesti na základě délky stélky jejich chodidla. Pečlivě tedy změřte vnitřní vložku jiné obuvi, která vašim dětem dobře padne. Naměřené výsledky nezapomeňte porovnat s velikostní tabulkou zvolené značky. Na dětské zimní boty pak můžete využít i již zmíněnou impregnaci. Hodit se vám může i kvalitní ochranný krém a v neposlední řadě i čistící gel, pěna či pasta.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

3 nejlepších dětských zimních bot, které udrží jejich chodidla v teple celou zimu